Buy punch (fruit mulled wine) in the online shop

Combine any variety and have it delivered directly to your home

Any combination of varieties in the carton

Red mulled wine

1 L bottle - 10% vol. - ready to drink

€ 5.00 incl. VAT

€ 4.17 excl. VAT

(€ 5.00/L incl. VAT)

White mulled wine

0.75 L bottle - 10% vol. - ready to drink

€ 5.00 incl. VAT

€ 4.17 excl. VAT

(€ 6.67/L incl. VAT)

Hemp-punch

0.75 L bottle - 14% vol. - ready to drink

€ 8.00 incl. VAT

€ 6.67 excl. VAT

(€ 10.67/L incl. VAT)

Blueberry-turbo-punch

0.75 L bottle - 14% vol. - ready to drink

€ 8.00 incl. VAT

€ 6.67 excl. VAT

(€ 10.67/L incl. VAT)