Čierny ríbezľový-FRIZZANTE
0,75 liter
Šumivé nápoje ako sekt a frizzante sú stále obľúbené, preto sme v súlade s našimi ovocnými vínami vytvorili náš jedinečný ríbezľový frizzante.
Náš ríbezľový frizzante je vyrobený 100% z ríbezľového vína. Vďaka šetrnému spracovaniu získava svoju nezameniteľnú a prirodzene intenzívnu chuť po slnkom zrelých ríbezliach.
Dobre vychladený je náš nový ríbezľový frizzante šumivým a ovocným zážitkom zvláštneho druhu. Skúste ho jednoducho!
Podrobnosti o Čierny ríbezľový-FRIZZANTE | |
|---|---|
| Netto množstvo | 0,7 liter |
| Obsah alkoholu | 7 % vol. |
| Odporúčanie k servírovaniu | Náš FRIZZANTE si najlepšie vychutnáte vychladený (4 °C - 6 °C). |
| Vyrobené v | Rakúsko |
| Špecifické vlastnosti | bez genetického inžinierstva |
| Alergény | obsahuje siričitany |
| Skladovanie | Skladujte na chladnom a suchom mieste, otvorenú fľašu uchovávajte v chladničke a spotrebujte do niekoľkých dní. |
| Trvanlivosť | Odporúčame náš FRIZZANTE konzumovať mladý, keďže svoje prirodzené a najkrajšie buket rozvinie počas prvých dvoch rokov. Žiadne obmedzenie trvanlivosti neexistuje. |
Nutričné informácie100 ml obsahuje v priemere | |
|---|---|
| výhrevnosť | 323 kj / 77 kcal |
| Sacharidy | 9.8 g |
| z toho cukor | 9 g |
Obsahuje malé množstvo tuku, nasýtených mastných kyselín, bielkovín a soli | |
Dôležité pre veľkoobchodníkov a predajcov | |
|---|---|
| Baliaca jednotka | Kartón po 6 ks |
| Odporúčaná objednávacia jednotka | 19 kartónov (= 1 vrstva), kompletná expedičná paleta = 76 kartónov (=456 fliaš) |
