

Jahodová frizzante
0,75 liter
Šumivé nápoje ako šumivé víno a frizzante sú vždy obľúbené, a preto sme vytvorili naše jedinečné jahodové frizzante, ktoré sa hodí k našim ovocným vínam.
Naše jahodové frizzante je vyrobené zo 100% jahodového vína. Šetrné spracovanie mu dodáva nezameniteľnú a prirodzenú chuť na slnku dozretých a ručne zbieraných jahôd.
Dobre vychladené naše nové jahodové frizzante sa stane štipľavým a ovocným chuťovým zážitkom špeciálneho druhu. Len to vyskúšajte!
Podrobnosti o Jahodová frizzante | |
|---|---|
| Netto množstvo | 0,75 liter |
| Obsah alkoholu | 7 % vol. |
| Odporúčanie k servírovaniu | Vychutnajte si naše FRIZZANTE najlepšie ľadovo vychladené (4 °C - 6 °C). |
| Vyrobené v | Rakúsko |
| Špecifické vlastnosti | bez genetického inžinierstva |
| Alergény | obsahuje siričitany |
| Skladovanie | Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, otvorenú fľašu uchovávajte v chladničke a spotrebujte do niekoľkých dní. |
| Trvanlivosť | Odporúčame, aby ste si naše FRIZZANTE vychutnali ešte kým sú mladé, pretože v prvých dvoch rokoch rozvíjajú svoju prirodzený a krásny buket. Neexistuje žiadne obmedzenie trvanlivosti. |
Nutričné informácie100 ml obsahuje v priemere | |
|---|---|
| výhrevnosť | 293 kj / 70 kcal |
| Sacharidy | 8.5 g |
| z toho cukor | 7.4 g |
Obsahuje malé množstvo tuku, nasýtených mastných kyselín, bielkovín a soli | |
Dôležité pre veľkoobchodníkov a predajcov | |
|---|---|
| Balenie | kartón so 6 fľašami |
| Odporúčaná jednotka množstva pri objednávke | 19 kartónov (= 1 vrstva), kompletná prepravná paleta = 76 kartónov (= 456 fliaš) |