

Broskvové frizzante
0,75 Liter
Naším nejnovějším produktem je broskvové frizzante. Kromě našeho již oblíbeného jahodového frizzante je nyní k dostání i naše broskvové frizzante, které se vyrábí ze 100% broskvového vína. Šetrným zpracováním je zachována charakteristická vůně a chuť broskve. Nezaměnitelný chuťový zážitek s elegantním závěrem.
Ať už jsou to narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo prostě jako dárek na večírku – naše broskvové frizzante zajistí nezapomenutelné chuťové zážitky a skvělé chvíle!
Podrobnosti o Broskvové frizzante | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 0,75 litru |
| Obsah alkoholu | 7 % obj. |
| Doporučený způsob podávání | Vychutnejte si naše perlové víno, které je nejlepší vychlazené (na 4 - 6 °C). |
| Vyrobeno v | Rakousko |
| Zvláštnost | bez genetické modifikace |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | skladujte v chladu a suchu, otevřenou lahev uchovávejte v lednici a spotřebujte během několika dní |
| Trvanlivost | Doporučujeme vám vychutnat si naše perlové vína brzy, protože svůj svěží přirozený ovocný buket si udržují v prvních dvou letech. Jinak neexistuje žádný limit životnosti. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 292 kj / 70 kcal |
| Sacharidy | 8.3 g |
| z toho cukr | 7.5 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |
Důležité pro velkoobchody a prodejce | |
|---|---|
| Balení | Krabice se 6 lahvemi |
| Doporučená objednávková jednotka | 19 krabic (= 1 vrstva), kompletní přepravní paleta = 76 krabic (= 456 lahví) |