


Pomerančový mangový punč bez alkoholu 2 balení
exotické, ovocné, přirozeně zataženo
Nealkoholické punče se staly nepostradatelnou součástí vánočních trhů a těší se stále rostoucí oblibě.
Náš nealkoholický, přirozeně zakalený Orange Mango Punch zaujme svou tropickou chutí a nádechem hořkého pomeranče, takže je ideální pro ty, kteří milují něco speciálního.
Tento úžasný ovocný zážitek vytváříme z pečlivě vybrané pomerančové šťávy, sladké vůně mangové šťávy a pikantního charakteru jablečné šťávy. Vybrané ovocné příchutě navíc dokonale dotvářejí tropický zážitek.
Takhle chutná zima – zcela bez alkoholu.
Podrobnosti o Pomerančový mangový punč bez alkoholu 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 0 % obj. |
| Složení | Víceovocná šťáva z koncentrátu víceovocné šťávy (jablko, 15 % pomeranč, 3 % mango), cukr, vitamín B2, aromata, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: vitamín C, oxid siřičitý |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany, |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 4 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 148 kj / 35 kcal |
| Sacharidy | 8.5 g |
| z toho cukr | 7.5 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |