


Maracujovo vanilkový punč 2 balení
Sladkokyselá exotika
Hledáte něco speciálního? Náš vanilkový punč s mučenkou je exkluzivní a exotický výtvor!
Kombinujeme ovocné ovocné víno s osvěžující kyselostí a jedinečnou chutí mučenky. K tomu se přidává sladkost a kořeněné aroma vanilky. Špetka badyánu a špetka cukru dokonale dotvářejí tento chuťový zážitek. Vyzkoušejte to sami a přesvědčte se sami!
Podrobnosti o Maracujovo vanilkový punč 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 10 % obj. |
| Složení | Ovocné víno s exotickými šťávami, mučenkou, vanilkou, cukrem a badyánem |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) nepřidávají se žádné alkoholické příchutě konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 369 kj / 88 kcal |
| Sacharidy | 7.5 g |
| z toho cukr | 7.1 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |