Černý rybízový-FRIZZANTE
0,75 litru
Šumivé nápoje jako sekt a frizzante jsou stále oblíbené, a tak jsme v souladu s našimi ovocnými víny vytvořili náš jedinečný rybízový frizzante.
Náš rybízový frizzante je vyrobený 100 % z rybízového vína. Díky šetrnému zpracování získává svou nezaměnitelnou a přirozeně intenzivní chuť po sluncem zralých rybízech.
Důkladně vychlazený je náš nový rybízový frizzante šumivým a ovocným zážitkem zvláštního druhu. Zkuste ho jednoduše!
Podrobnosti o Černý rybízový-FRIZZANTE | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 0,7 litru |
| Obsah alkoholu | 7 % obj. |
| Doporučený způsob podávání | Naše FRIZZANTE si nejlépe vychutnáte vychlazené (4 °C - 6 °C). |
| Vyrobeno v | Rakousko |
| Zvláštnost | bez genetické modifikace |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Skladujte na chladném a suchém místě, otevřenou láhev uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů. |
| Trvanlivost | Doporučujeme vychutnávat naši FRIZZANTE mladou, protože během prvních dvou let rozvíjí svůj přirozený a nejkrásnější buket. Trvanlivost není omezena. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 323 kj / 77 kcal |
| Sacharidy | 9.8 g |
| z toho cukr | 9 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |
Důležité pro velkoobchody a prodejce | |
|---|---|
| Balicí jednotka | Kartonové balení po 6 kusech |
| Doporučená objednací jednotka | 19 kartonů (= 1 vrstva), kompletní expediční paleta = 76 kartonů (=456 lahví) |
