


Borůvkový turbo punč 2 balení
Naše nová, silná kreace se 14 % alkoholu
Hledáte dokonalého společníka pro chladné dny? Náš Borůvkový Turbo Punch je tou správnou volbou! Tato specialita s obsahem 14 % alkoholu je přesně to, co vás rozzáří zevnitř i zvenku.
Základ tvoří naše extra silné bobulové víno. Doplňuje ho ovocná, aromatická borůvková šťáva a jemný nádech bezu, doplněný přirozenou sladkostí hnědého cukru. Hned od prvního přičichnutí vás uchvátí typická bobulová vůně borůvek – předzvěst intenzivní chuti, která následuje.
Díky vyššímu obsahu alkoholu je náš Borůvkový Turbo Punch jednou z našich skutečně silných odrůd.
Pokud vám je v zimě zima, nechte se zahřát naším Borůvkovým Turbo Punčem – zaručeně vás rozzáří!
Podrobnosti o Borůvkový turbo punč 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 14 % obj. |
| Složení | Extra silné bobulové víno s hnědým cukrem, borůvkovou šťávou a bezinkami |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) nepřidávají se žádné alkoholické příchutě konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 345 kj / 82 kcal |
| Sacharidy | 7.1 g |
| z toho cukr | 6.3 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |