


Konopný punč extra silný
Trendy přes advent
Konopí je nejen moderní, ale i zdravé. Složky CBD prokazatelně podporují lidskou vitalitu. Inspirovali jsme se a vytvořili jsme konopný punč pro chladné období.
Základem jsou kvalitní bylinné extrakty, smíchané s arómy a kořením. Se svými 14 % alkoholu patří konopný punč k extra silným druhům a opravdu vás zahřeje.
Proleťte adventním časem na křídlech našeho nového konopného punče, vždyť předvánoční období je často velmi stresující!
Podrobnosti o Konopný punč extra silný | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 0,75 litru |
| Obsah alkoholu | 14 % obj. |
| Složení | silné bylinné extrakty smíchané s arómy, kořením a cukrem |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) nepřidávají se žádné alkoholické příchutě konzervovaných pouze zahřátím bez THC bez CBD |
| Alergeny | obsahuje siřičitany, E101, E133 |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 359 kj / 86 kcal |
| Sacharidy | 8 g |
| z toho cukr | 7.2 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |