


Konopný punč extra silný 2 balení
Uvolněte se v chladném adventním období s konopným punčem.
Hledáte něco speciálního pro chladné adventní dny? Náš konopný punč je tou správnou volbou!
Nejenže vám umožní projít adventem v pohodě, ale také zaujme svými vnitřními vlastnostmi: Bohaté dezertní víno se setkává s tajemnými konopnými vůněmi, zjemněnými sladkostí jablečné šťávy a vybraným kořením. S obsahem alkoholu 14 % je tento punč extra silný a zaručuje příjemné teplo, které vás naladí na sváteční náladu.
Prožijte advent v pohodě s naším novým konopným punčem, protože předvánoční období je už tak dost stresující!
Podrobnosti o Konopný punč extra silný 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 14 % obj. |
| Složení | Bohaté dezertní víno s aroma konopí, jablečné šťávy, cukru, vitamínu B2 a kořeněných složek |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) nepřidávají se žádné alkoholické příchutě konzervovaných pouze zahřátím bez THC bez CBD |
| Alergeny | obsahuje siřičitany, E101, E133 |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 359 kj / 86 kcal |
| Sacharidy | 8 g |
| z toho cukr | 7.2 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |