

€ 21,00 / kanystr
bez DPH(€ 2,10/L bez DPH)
Cena platí při celkovém odběru od 20 kanystrů; druhy lze libovolně kombinovat.
plus doprava
Ovocný punč bez alkoholu
Skvělý chuťový zážitek bez alkoholu
Náš nealkoholický ovocný punč je oblíbenou klasikou mezi nealkoholickými punči. Je to perfektní nápoj, který naladí mladé i staré na zimní atmosféru – zcela bez alkoholu.
Pro tento jedinečný punč používáme jako základ tu nejjemnější jablečnou šťávu. Zjemňujeme ji lahodnou šťávou z černého rybízu, bezu a jahod. Vybrané, ovocné, přírodní aroma punče dodávají nápoji jeho charakteristickou, lahodnou bobulovou chuť.
Opravdová pochoutka pro celou rodinu!
Podrobnosti o Ovocný punč bez alkoholu | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 0 % obj. |
| Složení | Víceovocná šťáva z koncentrátu víceovocné šťávy (jablko, bezinka, rybíz, jahoda), cukr, aromata, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: oxid siřičitý |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany, |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 4 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
| Obal | Naše PE-HD kanystry jsou při správné likvidaci 100% recyklovatelné |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 149 kj / 36 kcal |
| Sacharidy | 8.4 g |
| z toho cukr | 7.5 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |
Důležité pro velkoobchody a prodejce | |
|---|---|
| Doporučená objednávková jednotka | 20 kanistrů (= 1 vrstva), kompletní přepravní paleta = 80 kanistrů (= 800 litrů) |