


Ovocný punč bez alkoholu 2 balení
Skvělý chuťový zážitek bez alkoholu
Náš nealkoholický ovocný punč je oblíbenou klasikou mezi nealkoholickými punči. Je to perfektní nápoj, který naladí mladé i staré na zimní atmosféru – zcela bez alkoholu.
Pro tento jedinečný punč používáme jako základ tu nejjemnější jablečnou šťávu. Zjemňujeme ji lahodnou šťávou z černého rybízu, bezu a jahod. Vybrané, ovocné, přírodní aroma punče dodávají nápoji jeho charakteristickou, lahodnou bobulovou chuť.
Opravdová pochoutka pro celou rodinu!
Podrobnosti o Ovocný punč bez alkoholu 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 0 % obj. |
| Složení | Víceovocná šťáva z koncentrátu víceovocné šťávy (jablko, bezinka, rybíz, jahoda), cukr, aromata, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: oxid siřičitý |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 4 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 149 kj / 36 kcal |
| Sacharidy | 8.4 g |
| z toho cukr | 7.5 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |