

€ 21,00 / kanystr
bez DPH(€ 2,10/L bez DPH)
Cena platí při celkovém odběru od 20 kanystrů; druhy lze libovolně kombinovat.
plus doprava
Nealkoholický jablečno-skořicový punč
Zimní radovánky pro malé i velké!
Náš nealkoholický jablečno-skořicový punč je perfektním nápojem pro každého, kdo miluje sváteční chutě tohoto období. Ať už na vánočním trhu nebo na jiné akci, tento punč vytváří sváteční atmosféru.
Na tento punč používáme tu nejjemnější jablečnou šťávu, pečlivě napuštěnou skořicí a vytříbenými vánočními aromaty. Tato kombinace vytváří výraznou chuť, která dokonale vystihuje útulné roční období a připomíná babiččin jablečný kompot.
Dopřejte si plnou chuť zimy – zcela bez alkoholu!
Podrobnosti o Nealkoholický jablečno-skořicový punč | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 0 % obj. |
| Složení | Jablečný džusový nápoj z koncentrátu s příchutí punče. Složení: Jablečný džusový koncentrát, cukr, skořice, aromata, okyselující látka: kyselina citronová, antioxidant: oxid siřičitý. |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 4 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
| Obal | Naše PE-HD kanystry jsou při správné likvidaci 100% recyklovatelné |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 144 kj / 34 kcal |
| Sacharidy | 8.2 g |
| z toho cukr | 7.3 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |
Důležité pro velkoobchody a prodejce | |
|---|---|
| Doporučená objednávková jednotka | 20 kanistrů (= 1 vrstva), kompletní přepravní paleta = 80 kanistrů (= 800 litrů) |