


Amaretto-mandlový punč 2 balení
Neodolatelný požitek pro každého milovníka marcipánu
Každý zná Amaretto, italský likér s jeho výraznou chutí marcipánu a mandlí. Pokud máte rádi tuto chuť, náš Amaretto Punch je pro vás jako stvořený!
Svou typickou chuť získává kombinací robustního bobulového vína a jemných mandlových extraktů. Přidání karamelizovaného cukru a skořice, stejně jako jablečné a bezinkové šťávy, dotváří chuťovou kompozici a dodává Amaretto Punchu vánoční aroma.
Amaretto Punch je na vánočních trzích stejně důležitou součástí jako pražené mandle. Určitě ho vyzkoušejte – zamilujete si ho!
Podrobnosti o Amaretto-mandlový punč 2 balení | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 2 x 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 7 % obj. |
| Složení | Bobulové víno s jablečnou šťávou, šťávou z bezu, karamelizovaným cukrem, skořicovou kůrou a extraktem z mandlí |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 302 kj / 72 kcal |
| Sacharidy | 8.2 g |
| z toho cukr | 7.3 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |