

€ 23,50 / kanystr
bez DPH(€ 2,35/L bez DPH)
Cena platí při celkovém odběru od 20 kanystrů; druhy lze libovolně kombinovat.
plus doprava
Pomerančovo rumový punč
Nechte si zdát o Karibiku i v hluboké zimě
Pomerančový rumový punč je skutečným hitem vánočních trhů a spolu s punčem s lesním ovocem patří k nejznámějším a nejoblíbenějším druhům punče.
Náš punč slibuje jedinečný chuťový zážitek, kde se vůně šťavnatých pomerančů setkává s exotickými aromaty jamajského rumu. Tato kompozice, zjemněná naším lahodným ovocným vínem a doplněná jemným vanilkovým cukrem, přináší pocit karibské dovolené přímo do chladného období.
Podrobnosti o Pomerančovo rumový punč | |
|---|---|
| Čisté plněné množství | 10 litrů |
| Obsah alkoholu | 7 % obj. |
| Složení | Ovocné víno s příchutí pomeranče a jamajského rumu a vanilkovým cukrem |
| Doporučený způsob podávání | Zahřejte na 60°C a ihned podávejte. Pozor: punč se NESMÍ vařit (ztráta kvality!) |
| Země původu | Rakousko |
| Zvláštnost | HOTOVÝ NÁPOJ (žádný koncentrát) bez umělých aromat a barviv konzervovaných pouze zahřátím |
| Alergeny | obsahuje siřičitany |
| Skladování | Po otevření vydrží v původním obalu a v chladu přibližně 8 dní. |
| Trvanlivost | Všechny naše horké teplé nápoje vydrží neotevřené po dobu nejméně 2 let a lze je bez problémů uskladnit ve sklepě nebo garáži na příští sezónu. |
| Obal | Naše PE-HD kanystry jsou při správné likvidaci 100% recyklovatelné |
Nutriční informace100 ml obsahuje průměrně | |
|---|---|
| výhřevnost | 306 kj / 73 kcal |
| Sacharidy | 8.4 g |
| z toho cukr | 7.5 g |
Obsahuje malé množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli | |
Důležité pro velkoobchody a prodejce | |
|---|---|
| Doporučená objednávková jednotka | 20 kanistrů (= 1 vrstva), kompletní přepravní paleta = 80 kanistrů (= 800 litrů) |